Natūralioji kūdikių higiena

Besilaukiančias ir vaikučių jau turinčias šeimas (kartu su vaikučiais) kviečiame į paskaitą apie natūraliąją kūdikių higieną - būdą, tūkstančius metų pasitelktą auginant vaikus nuo gimimo daugelio kultūrų ir beveik pamirštą Vakaruose šiais laikais.

       * Ar tikrai ką tik gimęs kūdikis geba parodyti, kad atėjo laikas jam šlapintis ir tuštintis? 
       * Kokie yra tie paslaptingi mažo žmogaus rodomi ženklai ir kaip juos atpažinti? 
       * Kaip padėti vaikui laikytis higienos ir augti švariam be vystyklų ar su labai mažai jų? 
       * Ar natūralioji higiena nėra tiesiog kūdikio „dresavimas“ ir prievarta bejėgio žmogučio atžvilgiu? Paskaitoje išgirsite apie ankstyvųjų kultūrų patirtis, žmogaus prigimtinius poreikius ir fiziologiją, susipažinsite su sauskelnių naudojimo istorija ir padariniais, natūraliosios kūdikių higienos principais ir taikymu.

Trukmė - iki 2 val. Paskaitą veda Vilma Petrikienė.

Artimiausia paskaita: kol kas nenumatoma.
Adresas: Dailidžių g. 42, vaikų darželis "Po smilgom".

Klausimai ir išankstinė registracija el. p. centras@attachmentparenting.lt arba skambučiu tel. 860001845.

Registruodamiesi nurodykite savo vardą, pavardę, tel. numerį ir el. p. adresą, keliese būsite. Vietų skaičius ribotas. Užsiregistravusiųjų, bet negalinčių dalyvauti prašome pranešti mums - jūsų vieta gali praversti kitiems. Apmokėjimas grynaisiais vietoje.

Seminare laukiamos ir mamos su mažyliais, ir besilaukiančios šeimos. Būsime be batų, todėl nepamirškite šiltų kojinių ar šlepečių!

Mamų atsiliepimai
„Noriu padėkoti už naudingą ir įdomią paskaitą. Noriu pasidžiaugti, jog vakar vakare ir naktį mūsų mažylis visiškai sausas išbuvo su sauskelnėmis. Be didelių mūsų pastangų mažiukas sugebėjo porą kartų pasišlapinti bei pasituštinti. Ryte vėl sėkmingai pasituštino vonioje kaip didelis vyras :)
Tiesa, dieną kažkaip nebesugaudėme jo grafiko. Prieš maitinimą nešdavau į vonią, bet nieko nevykdavo, o maitinimo metu pasituštindavo.
Dar vienas pastebėjimas - kol kas atrodo, kad vaikutis saugiau jaučiasi ant tečio rankų. Be to, pasirodo, jog tečio intuicija šiuo klausimu stipresnė nei mano.
Žodžiu, džiaugiamės mažomis sėkmėmis ir esame motyvuoti veikti toliau :)" Mama Ilma

Mamų susitikimas
Svečias
Mums pavyksta:)

Labai džiaugiuosi, kad lankiau šį seminarą ir dėkoju Vitalijai. Mums jau 2,5 mėn. ir mes kakojam tik vonioje. Sisiuką pagaunam ne kiekvieną, bet teisybės dėlei, ir nesistengiu kiekvieną pagauti. O mažiukas šaunuolis - jau sugeba sulaikyti kakutį ir palaukti kol grįšim namo ar pasieksim kitą "patogią" vietą. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi mūsų pasiekimais. Dar kartą labai AČIŪ :) Mama Jurgita

Vitalija
Ačiū, Jurgita

Dėkojame, Jurgita, už atsiliepimą ir linkime kantrybės bei ramybės toliau. Kai mažiukas pradeda daugiau domėtis pasauliu, judėti, ropoti, įpročiai keičiasi, kartais ištinka "krizės" ir nusivylimai, bet ir visa tai praeina:) Na o svarbiausia - jūs bandote ir mokotės vienas kitą girdėti!

Svečias
Mums irgi pavyksta

Mes irgi sėkmingai darome į tualetą arba kriauklę - jau du mėnesius :) Tiesa pradėjau ne nuo gimimo, o nuo dviejų mėn amžiaus.
Toks "išmokimas" labai padeda "sutaupyti" sauskelnes - pasitaiko, kad per visą dieną užtenka vienų sauskelnių (naudojam daugkartines). Be to, sunkiuosius reikalus darant į tualetą mamai nereikia praplaut sauskelnių prieš dedant į skalbyklę..
Tiesa, naktį tai neinam į tualetą - taip ramiau visiems miegasi :)
Ačiū už gerą paskaitą!