Bendraukime elektroninėje erdvėje!

Prieraišiosios tėvystės centro bendruomenė bendrauja šiose el. konfernecijose:

 

  • Prieraišiosios tėvystės centro bendruomenės el. konferencija

Konferencija šiuo metu turi jau daugiau nei 400 narių. Joje:
* dalijamasi naujausia informacija apie centro veiklas ir renginius, 
* diskutuojama apie tėvystės džiaugsmus ir rūpesčius,
* aptariami konkretūs centro steigėjams ir lankytojams aktualūs klausimai.
* konferencijos nariai konsultuoja vieni kitus įvairiais kasdieniais tėvystės klausimais

Šios el. konferencijos nariai įsipareigoja gerbti vienas kito teisę į privatumą, be atskiro asmens sutikimo draudžiama viešais kanalais platinti iš šios el. konferencijos gautą informaciją.

Norintieji būti prijungti prie konferencijos arba atsijungti nuo jos, taip pat dėl visų su konferencijos naudojimu susijusių klausimų rašykite mums el. paštu laukine.slyva@gmail.com.
Rekomenduojame jungtis su gmail.com paskyra, nes tik su ja galėsite pasiekti konferencijos archyvą. Jį rasite čia: https://groups.google.com/forum/#!forum/ptc-bendruomene. Prieš rašant į konferenciją, patariame pirma pasinaršyti archyve - galbūt jūsų klausimas ar problema jau buvo išsamiai aptarta.

Visiems prie konferencijos prijungtiems naujiems nariams nustatoma, kad jie į savo el. pašto dėžutę gaus kiekvieną į konferenciją parašytą laišką. Norintys gauti į savo el. pašto dėžutę mažiau laiškų arba jų visai negauti, bet kada gali patys pasirinkti kitas reikšmes paspaudę šią nuorodą: https://groups.google.com/forum/#!forum/ptc-bendruomene. Ką daryti toliau, parodyta paveikslėlyje žemiau.

(Tą patį langą galima atsidaryti naršyklės adreso laukelyje surinkus www.googlegroups.com, tada kairėje pusėje pasirinkus "My groups" ir pasirinkus el. konferenciją, kurios nuostatas norite keisti.)

Galimos reikšmės:
a. nesiųsti laiškų į jūsų el. paštą (jei turite gmail.com paskyrą, konferencijos laiškus galėsite skaityti archyve https://groups.google.com/forum/#!forum/ptc-bendruomene, bei iš ten rašyti atsakymus)
b. kasdien gauti "paketą" su tos dienos laiškų antraštėmis bei pradžiomis. Paspaudę jus sudominusių laiškų nuorodas, pilnus tekstus galėsite perskaityti archyve.
c. gauti "paketą" su 25 laiškais
d. gauti kiekvieną į konferenciją parašytą laišką - šis pasirinkimas nustatomas visiems naujiems konferencijos nariams.

Pasirinkus norimą reikšmę, reikia paspausti "Save".

 

  • „Mano vystyklų“ el. konferencija

„Mano vystyklų“ klubas kviečia į daugkartinių sauskelnių ir vystykliukų reikalais besidominčiųjų „Mano vystyklų“ el. konferenciją, kurioje kalbama ir tariamasi visais vystyklų klausimais. Prisijunkite prie jos rašydami manovystyklai@yahoo.com.

 

  • Natūraliosios kūdikių higienos (NKH) el. konferencija

Natūraliosios kūdikių higienos klubas visus besidominčius, prijaučiančius, praktikuojančius ir vis dar nesiryžtančius, smalsaujančius ar tiesiog norinčius dalintis savo patirtimi su kitais kviečia bendrauti ne tik gyvai, bet ir virtualioje erdvėje. Nesvarbu, ar jau esate išbandę NKH, ar tik svarstote tokią galimybę gimus kitam vaikeliui:), naujokai ar pažengę NKH specialistai:), sėkmingi ar nusivylę praktikai, o gal tik norite išgirsti NKH praktikuojančius tėvelius:) - junkitės į el. konferenciją, parašydami laiškelį adresu naturaliojihigiena@gmail.com.

 

  • Dvynukų (trynukų) tėvų el. konferencija

Dvynukus (trynukus) auginantys bei jų besilaukiantys tėvai kviečia jungtis prie susirašinėjimo grupės (el. konferencijos). Norinčius prie jos prisijungti prašom rašyti kristina@attachmentparenting.lt.