Natūralaus šeimos planavimo (NŠP) kursai moterims kovo 19, 26, 31

PAŽINKITE SAVO VAISINGUMĄ MOTERŲ DRAUGIJOJE, TRIJŲ PASKAITŲ KURSUOSE

Mūsų vaisingumas yra didžiulė malonė, o galėjimas pagimdyti šiam pasauliui naują gyvybę – gražiausia dovana. Tada, kai atsiveriame gyvybės pradėjimui, panyrame į šį procesą, juntame visišką pilnatvę, randame atsakymą į amžinąjį gyvenimo prasmės klausimą.
Tačiau drauge aiškiai suvokiame, kad nepakanka vaikelį pakviesti į šį pasaulį – mes turime juo ir pasirūpinti. Taigi anksčiau ar vėliau susiduriame su poreikiu atidėti naujo vaikelio gimimą.

Ką renkatės tada?

Siūlome jums išmokti pažinti savo kūną, savo vaisingumo procesus ir remiantis šiomis žiniomis tvarkyti savo gyvenimą.

Natūralus šeimos planavimas (NŠP) – tai saugus, sveikas, efektyvus ir patikimas, paprastas naudoti, pigus, ekologiškas, estetiškas, visą gyvenimą trunkantis, tiek pastoti, tiek atidėti pastojimą tinkantis šeimos planavimo būdas.
NŠP pagrįstas paprastu biologiniu faktu: žmogus kaip biologinė rūšis nėra vaisingas bet kada. Vienų lytinių santykių metu mes galime pradėti naują gyvybę, nes kaip pora esame vaisingi, kitų – niekaip nepradėtume, nes esame nevaisingi. Vaisingumo ir nevaisingumo laikotarpiai dėsningai keičia vienas kitą, o išmokę pažinti savo vaisingumą galime planuoti gyvenimą pagal savo tikslus: norėdami susilaukti vaikelio mylimės, kai esame vaisingi, norėdami atidėti gimimą vaisinguoju periodu nuo lytinių santykių susilaikome.

Kaip atpažinti vaisinguosius ir nevaisinguosius laikotarpius siūlome jums išmokti Natūralaus šeimos planavimo kursuose. Renkame tik moterų grupę, kad galėtume atviriau kalbėti moterims svarbiais klausimais. Gautomis žiniomis galėsite pasidalyti su savo brangiais vyrais, ir galbūt vėliau pakviesti juos į specialias porai skirtas paskaitas.

Kursą sudaro 3 paskaitos ir 1 praktinis susitikimas po 3 valandas:
   2015 kovo 19 d. 10 val.• Vaisingumo pažinimas: fiziologija ir hormoninė veikla.
   2015 kovo 26 d. 10 val. • Vaisingumo požymiai.
   2015 kovo 31 d. 10 val.• Simptoterminio metodo taisyklių pristatymas.
   po trijų mėnesių * Asmeninių atvejų analizė.

Kurso kaina 58 Eur, (200 Lt)
Galima dalyvauti su vaikučiais.

Registracija ir daugiau informacijos el. p. ringakenga@gmail.com ir tel. 869999745.
Jeigu netinka paskelbtos kurso paskaitų datos, galite registruotis į norinčiųjų sąrašą, surinkę grupę - paskelbsime naują kursą.

Kursą veda natūralaus šeimos planavimo mokytojos Elena Kosaitė-Čypienė ir Ingrida Radėnė.