„VYSTYKLŲ DIENOS 2013“ kviečia dalyvauti išankstiniuose konkursuose

„Vystyklai – šiuolaikiška, sveika, gražu“ - su tokiu šūkiu šiemet startuoja „Vystyklų dienos 2013“, kurios visą savaitę (balandžio 15-20) dienomis šurmuliuos Vilniuje.

Balandžio 15-19 dienomis Prieraišiosios tėvystės centre vyks paskaitos, susitikimai ir dirbtuvėlės, kurių metu bus galima sužinoti daug naudingos informacijos apie vystyklus, jų rūšis ir naudojimą, išmokti, kaip pervystyti vaiką, ir net pačioms pasisiūti ar nusivelti vystyklų.

Renginių maratoną vainikuos šventė Mokytojų namų kiemelyje – „Vystyklų turgus 2013“, kur laukia konkursai, siurprizai ir pramogos visai šeimai. Per baigiamąjį renginį vyks tikras Vystyklų turgus, į kurį suvažiuos vystyklų gamintojai ir pardavėjai iš visos Lietuvos. Taip pat veiks jau naudotų Vystyklų mainų turgelis norintiems įsigyti vystyklų ar jų priedų pigiau. Svarbus „Vystyklų turgaus“ akcentas – tradicija tapusi masinė kūdikių pervystymo akcija, kurios dalyviai solidarizuojasi su pasauliniu vyksmu Didysis medžiaginių vystyklų keitimas“ (Great Cloth Diaper Change). Vilniuje kūdikių pervystymo akcija vyks 14 val.

Plačiau apie „Vystyklų dienos 2013“ programą skaitykite čia.

Renginį „Vystyklų dienos 2013“ organizuojantis Prieraišiosios tėvystės centras jau dabar kviečia dalyvauti išankstiniuose konkursuose ir laimėti gausybę puikių prizų!

  • Istorijos konkursas: „Kodėl man auginti vaiką su vystyklais lengviau nei mano mamai“
    Neretai vyrauja nuomonė, kad vystyklai – praėjusių amžių atgyvena ir kad tėvai, pasirinkę auginti savo kūdikį su vystyklais, pasmerkia save nesibaigiantiems buities darbams. Taip pat vis dar gyvas mitas, kad vystyklai – nepatogu, nepraktiška, trumpiau tariant, – nešiuolaikiška. Išbandėte šiuolaikinius vystyklus ir žinote, kad yra kitaip? Parašykite apie tai ir laimėkite šaunių prizų!

  • Geriausias kūdikio odelės priežiūros receptas“
    Jau tradiciniu tapęs konkursas, kuriame laukiame idėjų, kaip prižiūrėti jautrią kūdikių odelę natūraliomis priemonėmis. Ką daryti, kad užpakaliukas neparaustų? Kaip padėti odelei, jei ji sudirgo? Galbūt atradote puikių profilaktikos priemonių? O gal susidūrėte su vystyklų dermatitu ir sėkmingai ji įveikėte? Pasidalinkite savo patirtimi su kitomis mamomis ir gaukite kūdikio odos priežiūros priemonių dovanų!

  • Gražiausio vystyklo fotokonkursas „Vystyklas – kaip meno kūrinys“
    Vystyklai ne tik malonūs kūdikio odelei ir draugiški gamtai. Mamos netrunka atrasti, kad medžiaginiai vystyklai – labai gražu. Vystyklai – tai ne tik rūpinimasis kūdikio higiena. Tai spalvų, audinių, formų ir aksesuarų įvairovė. Šiuolaikinių vystyklų pasirinkimas leidžia sukurti savitą stilių, juk vystyklas – irgi drabužis. Auksarankės mamos pačios kuria vystyklus arba juos puošia, tad kartais vystyklai primena kruopštų rankdarbį ar net meno kūrinį. Sukūrėte tokį – fotografuokite, siųskite ir laimėkite prizų!

Darbus kviečiame siųsti adresu renginiai@attachmentparenting.lt iki balandžio 17 d. Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti balandžio 20 d. per baigiamąjį renginį Mokytojų namų kiemelyje. Laukia tikrai vertingi rėmėjų prizai!

Renginio mecenatas:  

Rėmėjai:

            

         

       

       

                 

 

Informaciniai rėmėjai: