Pozityvios tėvystės pradžia. Psichologės paskaitos

Besilaukiančias šeimas kviečiame į paskaitas balandžio mėn.

Visi sąmoningi tėvai nori geriausio savo vaikams. Šiais laikais, kai prikaupta gausybė literatūros apie vaikų auginimą, nesunku pasimesti ieškant vienos tiesos. Ir iš tikrųjų, ar yra vienas tinkamiausias receptas ar metodika kaip auginti vaiką, kad jis užaugtų sveika, savimi pasitikinčia, emociškai stabilia asmenybe, o Jūs galėtumėte mėgautis tėvyste? Kaip gimus kūdikiui išlaikyti pusiausvyrą tarp tėvystės pareigų ir savo poreikių, kodėl tai svarbu?

Paskaitų metu stengiamės į tai atsakyti, pateikiant vertingas žinias bei pasidalinant patirtimi.

Kalbame apie šiuos dalykus:

* Pozityvaus, artimo ryšio su vaiku kūrimas nuo pat jo gimimo. Kuo jis toks svarbus visai tolesnei jo raidai.
* Kūdikio poreikiai, verksmas.
* Kūdikio nešiojimo, lietimo svarba.
* Žindymo nauda mamai, kūdikiui bei visai šeimai. Su tuo susiję mitai ir tiesa.
* Kūdikio miego ypatumai. Migdymas.
* Tapimas mama. Tapimas tėčiu. Kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp visų šeimos narių poreikių.

Artimiausi susitikimai:
Balandžio 13 ir 16 d. 18.15-20.00 val.

Adresas: Dailidžių g. 42, Vilnius (vaikų darželis „Po smilgom“, VŠĮ Tėvystės centras).
Viso seminaro (dviejų paskaitų) kaina – 20 Eur (69,06 Lt) vienam asmeniui, 25 Eur (86,32 Lt) porai.

Kadangi daug svarbios informacijos turime tėčiams, labai rekomenduojame dalyvauti abiem būsimiems tėveliams!

Seminarą veda dviejų vaikų mama, psichologė Ieva Šuipė.

Būtina išankstinė registracija el. paštu ieva.suipe@gmail.com arba telefonu 8 618 60796.

Draugikime Facebook'e Mes – tėvai.

Dalyvių atsiliepimai apie mokymus:

„Man vertingiausia buvo tai, kad nuoširdžiai ir atvirai dalinotės savo patirtimi (tai suteikia daugiau pasitikėjimo, kad tikrai viskas įmanoma :) Net galima daugelį informacijos išimti iš pristatymo skaidrių ir to neskaityti, nes Jūs ir taip gyvai turite žymiai daugiau ką vertingesnio pasakyti. Man po Jūsų paskaitos atėjo toks nušvitimas, kad prieraiši tėvystė – tai, ką jaučiu instinktyviai ir kuo natūraliai noriu dalintis su savo vaikeliu. O juk to ir norisi, tad dėkui už palaiminimą. O jei paskaitoje dalyvautų tėčiai, jiems aktualiausi būtų Jūsų komentuoti tyrimai (žinau, kad mano vyrui tas ypatingai svarbu), tad jų aptarimas irgi aktualus.“ (Diana Baliulė)

Šie mokymai man atvėrė akis ir į motinystę pažiūrėjau visiškai kitu kampu. Kartais labai svarbu žinoti, jog tokios pačios problemos aplanko kiekvieną mūsų tam tikru metu. Labai svarbu tvirtai žinoti, kokiomis pagrindinėmis vertybėmis vadovautis būnant tėvais – ar leisti paverkti, ar nuolat nešioti, ar miegoti kartu, ar atskirai ir t.t. Šie mokymai man atvėrė akis ir parodė, kaip dažnai mes vadovaujamės ne kūdikio poreikiais, o savo pačių patogumu. Man toks požiūris nebuvo priimtinas ir norėjau tik to, kas yra geriausia mano vaikučiui.
Labai rekomenduoju visom porom apsilankyti – šie mokymai neabejotinai įnešė daug tvirtumo ir tarpusavio, kaip poros, santykiuose.
Labiausiai apsimokėjusi laiko investicija tampant mama. Nuoširdžiai rekomenduoju visiems besilaukiantiems ar neseniai susilaukusiems” (Rita Kucinienė)

„Tai, ką norėjome išgirsti ir sužinoti, tikrai gavome.  Žinoma, per 2 val. neįmanoma visko aptarti, papasakoti, bet paskaita buvo konkreti, labai informatyvi ir įdomi!
Mano tikslas buvo atsivesti būsimą tėvelį ir praplėsti jo požiūrį į tėvystę. Kadangi jo lūkesčiai, tapus tėčiu – tai tik laimė ir džiaugsmas, vaikas ramus, mama laiminga ir pilna energijos. Aš manau, kad tapimas tėvais – tai rūpestis, atsakomybė ir žinoma laimė :) Noriu, kad vaikai šeimoje augtų sveiki ir laimingi. <….> O tai, kas bus duodama vaikams nuo pat pirmų dienų, turės didelę įtaką visam gyvenimui!“ (Marina Šliachtič)