VEIDOSKAITA TĖVAMS PRAKTINIAI MOKYMAI „AR ŽINAI KĄ IŠDUODA TAVO VAIKO VEIDAS?“

GEGUŽĖS 12, 14, 19, 21 d. Nuo 18 val.
Dailidžių 42, Vilnius

Ar kada pagalvojote, kad mūsų veidai - lyg atversta knyga- tik mokėk ją skaityti?

Senovės Kinijoje, dar pries 3000 metų, gimė veidoskaita. Kiekvienas veido bruožas - nosis, lūpos ir visa kita - atskleidžia konkrečią informaciją apie jo savininko būdo bruožus.Tik išmok juos skaityti ir žinosi, kaip su tuo žmogumi bendrauti, ko iš jo tikėtis bei kokia jo laukia ateitis.

Visuomenėje vis dar giliai įsišaknijusi nuostata, jog vaikai užauga savaime. Galbūt kai kuriais atvejais tai pritaikoma praktiškai, bet kodėl neišmokus atpažinti savo vaiko talentų ir nenukreipus jo reikiama linkme?

Šie mokymai - unikali keturių seminarų programa, kurių metu sužinosite daugybę naudingų įžvalgų ir praktinių patarimų, kurie padės geriau suprasti save ir savo vaikus. Išmoksite atpažinti savo vaiko talentus pagal dominuojančius jų veido bruožus. Patarsime, kur geriausia nukreipti būsimą Genijų renkantis būrelius ir kitas veiklas. Paskaitų metu sužinosite kaip sustiprinti silpnesnius vaikus, kaip apsaugoti juos nuo patyčių.

VEIDOSKAITA | TĖVAMS PROGRAMĄ SUDARO:

  •  BAZINĖS VEIDOSKAITOS METODIKOS ŽINIOS Pagrindinių Veidoskaitos Metodikos tezių analizavimas ir praktinės studijos.
  • VEIDOSKAITOS METODIKOS TAIKYMO VAIKŲ AUGINIME PRAKTINĖS REKOMENDACIJOS Praktinės rekomendacijos, kurios padės maksimaliai efektyviai išnaudoti metodiką formuojant vaiko charakterį.
  • VAIKŲ IR TĖVŲ TARPUSAVIO SUDERINAMUMO PRINCIPŲ ANALIZAVIMAS Pagrindinių principų taikymas atsižvelgiant į tėvų ir vaikų ir vaikų tarpusavio suderinamumą.
  • VAIKŲ CHARAKTERIO KOREGAVIMAS TAIKANT VEIDOSKAITOS METODIKĄ Silpnesnių charakterio bruožų koregavimo principai taikant metodiką.
  • METODIKOS PRAKTINIS TAIKYMAS Metodikos taikymo vaikų auklėjimui praktinių rekomendacijų pateikimas.

KODĖL VERTA?
TODĖL, KAD:

  • ŠIOS ŽINIOS SUTEIKS JUMS GALIMYBĘ NAUJAI PAMATYTI SAVO VAIKĄ! Garantuojame, kad šių mokymų pagalba išmoksite atpažinti savo vaiko stipriąsias ir silpnąsias savybes
  • SUMAŽINS KONFLIKTŲ TIKIMYBĘ ŠEIMOJE! Žinodami iš kur kyla konflikto priežastys turėsite visas galimybes daugelio jų išvengti
  • PADĖS JUMS NUKREIPTI JŪSŲ VAIKĄ GERIAUSIA KRYPTIMI! Metodikos pagalba išmoksite atrasti tikruosius vaiko talentus nespėliodami ką Jūsų vaikas veiks šiame gyvenime
  • SUTAUPYS JUMS PINIGŲ IR APSAUGOS NUO NETINKAMŲ PASIRINKIMŲ ! Metodikos pagalba sužinote kaip suformuoti kritines charakterio savybes, be kurių išgyvenimas šioje visuomenėje yra sudėtingas

Paskaitas veda Veidoskaitos trenerė Jūratė Stapulionienė
Kaina- 10 € už paskaitą. Galima atsiskaityti grynais prieš paskaitą.

REGISTRACIJA