Draugiškiausios naujagimiui ligoninės rinkimai

Dalyvauti apklausoje kviečiame iki 2014 m. sausio 15 dienos. Rezultatus skelbsime ir Draugiškiausią naujagimiui ligoninę apdovanosime 2014 m. vasario mėn. pradžioje.

Eiti į apklausą

Prieraišiosios tėvystės centras jau ketvirtus metus organizuoja Draugiškiausios naujagimiui ligoninės rinkimus. Rinkimų tikslas - apklausti kuo daugiau šiais kalendoriniais metais Lietuvos ligoninėse gimdžiusių mamų ir išrinkti ligoninę, kuri, mamų nuomone, geriausiai laikėsi Naujagimiui palankios ligoninės reikalavimų. Apklausa sukurta remiantis Pasaulio sveikatos organizacijos Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyvos 10-čia žingsnelių.

Apklausa siekiama pažadinti pačių mamų susidomėjimą, kuo skiriasi ligoninės, turinčios ar neturinčios Naujagimiui palankios ligoninės vardą; supažindinti visuomenę su Naujagimiui palankių ligoninių reikalavimais; priminti, kad Naujagimiui palankios ligoninės iniciatyva sukurta ne kontroliuojančioms institucijoms, o mamoms ir kūdikiams  - sėkmingam žindymui inicijuoti bei artimam ryšiui užmegzti.

Kviečiame mamas, gimdžiusias savo vaikučius 2013 metais, atsakyti į apklausos klausimus ir padėti išrinkti Draugiškiausią naujagimiui ligoninę 2013-aisias metais.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašom kreiptis į Virginiją tel. 8 614 28656 arba
Kristiną el.p. kristina@attachmentparenting.lt

 

2012 m. Draugiškiausia naujagimiui ligoninė - Kauno Krikščioniškieji gimdymo namai. Rinkimų rezultatai

2011 m. Draugiškiausia naujagimiui ligoninė - Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos. Rinkimų rezultatai

2010 m. Draugiškiausia naujagimiui ligoninė - Kauno Krikščioniškieji gimdymo namai. Rinkimų rezultatai

Skleisti žinią apie rinkimus padeda: