Kronikos

Mamų klubo ekskursija į Saugaus eismo klasę

Balandžio 25 d., ketvirtadienį, išsiruošėm į netradicinę, bet svarbią mamoms ir jų mažyliams ekskursiją Kelių policijos valdybos Saugaus eismo klasėje (Giraitės g. 3).

Surasti juos gana sudėtinga, net ir prie pastato atvykus neaišku, kur tos klasės ieškoti, bet mamos šaunuolės buvo geros vairuotojos ir sėkmingai surado. Pati klasė įrengta tikrai įspūdingai, tad mažieji nieko nelaukę puolė bandyti ten esančią įrangą, o pareigūnės kalbos jiems buvo nė motais.

Veikla: 

Įspūdžiai iš žaislų muziejaus

Vasario mėn. mamų klubo ekskursija buvo skirta Žaislų muziejui. Net keista, kad į tokią šaunią vietą mūsų susirinko nedaug, bet tikrai smagiai praleidome laiką. Iš tikrųjų tai muziejus, kuriame įdomu ir patiems mažiausiems, ir tėveliams, ir, manau, net ir seneliams. Ir ne tik įdomu, bet ir erdvės tam puikiai pritaikytos, tad nereikia vaiko nuolat sekti akimis ir baimintis, kad tik neprisiliestų prie kokio stiklo, kaip kituose muziejuose. Toks grynai mamiškas pasidžiaugimas - yra netgi pervystymo lenta patiems mažiausiems, o ir laukimas kol susirinksim neprailgsta, nes vaikai turi kuo užsiimti.

Veikla: 

Mamų klubas Katedros požemiuose

Lapkričio 29 d. mamų klubas rinkosi į jau paskutinę šiais metais mamų klubo ekskursiją. Keliavome į paslaptingus Vilniaus arkikatedros požemius. Pro šonines katedros duris į vidų sugužėjo nemažas būrelis mamų su įvairaus amžiaus vaikučiais bei keletas tėčių. Mūsų gidė parodo patalpėlę, kur galima palikti vaikų vežimėlius, nes su jais po požemius vaikščioti būtų neįmanoma. Perkame bilietus ir pro nedideles dureles patenkame į visai kitą pasaulį.

Veikla: 

Tęsiame kultūrinę mamų klubo programą. Spalio mėn. išvyka

Spalio 25 d. mamų klubo mamos rinkosi Teatro, muzikos ir kino muziejuje. Šį kartą pagrindiniu apsilankymo tikslu tapo ten vykstanti trumpalaikė paroda, skirta režisierės, dailininkės, scenografės, teatro "Miraklis" įkūrėjos Vegos Vaičiūnaitės (1962-2004) penkiasdešimtmečiui, pavadinta "Vegos "Miraklis" po Vilniaus dangum".

Veikla: 

Šeimos amatų mugė įvyko!

Džiaugiamės, kad gegužės 23 d. Rotušės aikštėje įvyko pirmoji Lietuvoje Šeimos amatų mugė. Tikimės, kad ji taps gražiu tradiciniu Vilniaus miesto renginiu, atskleidžiančiu, kad tėvystė augina ne tik vaikus:)

Mugėje dalyvavo beveik 50 mamų ir tėčių, kurie pristatė vaikų įkvėptus, savo rankomis sukurtus daiktelius - nuo medžiaginių sauskelnių iki ranko darbo žaislinių vėtrungių ir fotosesijų.

Dalijamės keliomis nuorodomis ir labai labai labai DĖKOJAME visiems pagelbėjusiems rengiant šį renginį bei jo dalyviams.

Veikla: 

Karo technikos muziejus: įspūdžiai lauke

Gegužės 24 d. prie Vilniuje, Olandų gatvėje, jau trejus metus veikiančio Vytauto Didžiojo Karo technikos ir transporto muziejaus skyriaus būriavosi nemažai mamyčių su vaikučiais ir vienas rimtas tėtis. Šiai kompanijai buvo smalsu apžiūrėti muziejuje po atviru dangumi išsidėsčiusią tikrai ne taikiai atrodančią ekspoziciją: pabūklus, karo automobilius, tankus, lauko virtuvę ir ligoninę ir daug kitų eksponatų.

Veikla: 

Puslapiai

Subscribe to Kronikos