Steigėjai

Rima Kurtinaitienė

Esu mama. Auginu tris vaikučius: du sūnus ir dukrą. Su pirmojo sūnaus gimimu pradėjau savo nuotykių atradimų ir mokymosi kupiną kelią per motinystės vandenis. Gimdymas, žindymas auklėjimas, iki tol buvę teorinėmis mano, kaip socialinės darbuotojos, žiniomis, prie kurių prisiliečiau per praktiką Kauno arkivyskupijos šeimos centro krizinio nėštumo programoje ir Vilniaus arkivyskupijos Caritas Motinos ir vaiko globos namuose, dabar turėjo progą būti pritaikykos kasdieninėje praktikoje. 

Su kiekvienu vaiku mokiausi iš naujo tų pačių dalykų: kas yra gimdymas ir kaip jis vyksta, kas yra žindymas ir kaip jis vyksta, kas yra kūdikio auginimas ir kaip jis vyksta. Taip, kūdikis buvo labai aktualus, nes vyresni vaikai auginami kažkaip savaime, gal dėl to, kad jie jau kalba, kad jie jau moka parodyti ko nori, jau gali išgirsti ir suprasti tai, ką jiems sakai. O kaip suprasti kūdikį ir kaip jam pasakyti tai, ką nori pasakyti, kad jis suprastų?

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 
Veikla: 

Inga Giedraitienė

Sveiki, čia - mūsų šeimynėlė. Tiesa, ne visa - be vyresnėlės Gretos ir tėčio Vinco. Greta – jauna, daili mergina, sprendžianti keblius paauglystės klausimus, mažylė Ūla – plepi, judri mergaičiukė, mėgstanti karstytis medžiais ir klausinėti, aiškintis, kas kaip kodėl :-) Sūnelis Margiris jau metinukas - auga ramus, laimingas vaikiukas.

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 
Veikla: 

Ingrida Radėnė

Esu trijų vaikučių -
11 metų Roko, 8 metų Saulės ir metukų Ugnės mama.
Pagal išsilavinimą – ekonomistė, tačiau po vaikų gimimo „stačia galvą“ nėrusi į motinystės džiaugsmus ir rūpesčius.

Tapusi mama, daug domėjausi vaikų auginimu. Stengiausi  šį gyvenimo etapą išgyventi kuo prasmingiau – iš esmės būti mama iki „kaulų smegenų“. Taip po truputį susikaupė nemaža patirtis, kuria dalinuosi vesdama įvairius mokymus mamoms ir šeimoms.

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 
Veikla: 

Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė

Jau septyneri metai keliauju motinystės ir tėvystės takais. Kaip mama, kaip moteris, kaip draugė, žmona. Auginu tris vaikus: dvi dukras ir sūnų.

Pastaruosius metus vedu įvairias paskaitas ir užsiėmimus besilaukiančioms šeimoms, susitikimus mamoms, susitinku su tėvais grupėse ir individualiai, vedu užsiėmimus moterims , taip pat paskaitas-ritualus mamoms ir dukroms apie mėnesines.
Esu dula - į gimdymą esu palydėjusi jau ne vieną moterį. Emocinė, informacinė ir fizinė pagalba moteriai, mažyliui ir visai šeimai šiuo ypatingu, nepakartojamu laiku, mano galva, yra viena iš didžiausių vertybių, ypač siekiant, kad motinystės ir tėvystės kelio pradžia būtų kuo sėkmingesnė.

Esu parašiusi nemažai straipsnių apie tėvystę, dalyvavusi radijo ir TV laidose.

Taip pat esu viena iš VšĮ Tėvystės centras steigėjų, aktyvi iniciatyvos "Gimimas LT" narė, Dulų asociacijos valdybos narė, Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos narė.

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 
Veikla: 
Subscribe to Steigėjai