Eteryje su mumis

2011 m. gegužės 30 d. LR laida „Namai namučiai“

Čia rasite 2011 m. gegužės 30 d. per pirmąją Lietuvos Radijo programą laidoje "Namai namučiai" transliuotą pokalbį su Prieraišiosios tėvystės centro kūrėjomis Rima Kurtinaitiene, Inga Giedraitiene ir Vitalija Pilipauskaite-Butkiene. Laidoje po truputį apie viską - prieraišumą, žindymo džiaugsmus ir sunkumus, vystyklus ir laimingo vaiko sampratai.

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 

2011 m. gegužės 24 ir 25 d. "Grynas gyvenimas", "Laisvoji banga"

2011 m. gegužės 24 ir 25 d. "Laisvosios bangos" radijo eteryje laidoje "Grynas gyvenimas" Prieraišiosios tėvystės centro savanorė Asta Buitkutė ir lektorė Vitalija Pilipauskaitė-Butkienė kalbėjo apie artėjantį Vystyklų turgų ir daugkartinių vystyklų naudojimą - kiek tai ekologiška, paprasta ir patogu. Laidos įrašus rasite čia

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 

2011 m. balandžio 30 d. "Padėkime augti", Lietuvos ryto televizija

2011 m. balandžio 30 d. Lietuvos ryto televizijos laida "Padėkime augti" rodė reportažą apie vaikelio maitinimą mamos pieneliu, kuriame nusifilmavo ir Prieraišiosios tėvystės centro steigėja Rima Kurtinaitienė bei į ketvirtadieninį Mamų susitikimą susirinkusios mamos su mažyliais. Už drąsą filmuotis ir pasisakyti dėkojame visoms mamytėms,o ypač Pauliaus ir Jono mamai Eglei. Visą laidą galite pažiūrėti čia.

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 

2011 m. balandžio 8 d. "Renkuosi šeimą", Žinių radijas

2011 m. balandžio 8 d. Žinių radijo laidoje "Renkuosi šeimą" žurnalistas Raigardas Musnickas kalbėjosi su Prieraišiosios tėvystės centro steigėjomis Inga Giedraitiene ir Vitalija Pilipauskaite-Butkiene apie tai, kas yra prieraišioji tėvystė, o šiuos principus įgyvendinančios Kotrynos ir Ryčio Davidovičių šeimos, auginančios dukrelę Rusnę, klausė, kaip prieraišumas skleidžiasi jų kasdieniame elgesyje, kas apskritai pasikeitė šeimos gyvenime, gimus vaikeliui. Visą pokalbį klausykite čia.

VšĮ Prieraišiosios tėvystės centras: 
Subscribe to Eteryje su mumis